איך האתר בעיניכם?עוגת החתונה שלנו
לתמונות נוספות...

הסיפור שלנו!

25.09.2008 (12:00)
הסיפור שלנו מתחיל כאן!

  שלום גברותי  ורבותי !


 כאן תקראו סיפור אהבה  בלתי נשכח. נא הכינו טישו .  ואל תגידו שלא הזהרנו אתכם!!!


      1997, סוף חודש יוני, יום שבת בצהריים. הולי (בת ה-14 ) יצאה עם חברותיה לחוף הים "סירונית"  בנתניה, שם התקיימו באותו קיץ מסיבות חוף לוהטות. גם לירון (בן ה-14) יצא לאותו המקום עם חבריו. הולי רקדה קצת עם חברות, רקדה קצת עם חתיכים, עינתזה לצלילי המוסיקה השחורה  . מדי פעם היתה צמאה והלכה לשתות מהברזייה הקרובה , שם נתקלה כל פעם מחדש בלירון. מבטיהם  נפגשו פעם אחרי פעם. היתה זו אהבה ממבט ראשון . לירון חייך , הולי הסמיקה  והסיטה מבטה הצידה. וכך היה, שבת אחר שבת.
 
          5.7.1997 , יום שבת. הולי הגיעה כהרגלה לחוף עם חברות. הן שמו את התיקים בערימה וכיסו אותם בערימה נוספת של בגדים, כדי שלא ימשכו עין. הולי עלתה על הבמה, השתוללה לצלילי המוסיקה ושם ראתה שוב את לירון  , שהתמזג לו  בצבע השיזוף עם חבריו האתיופים. (לכן, חשבה הולי לתומה...שלירון גם הוא אתיופי...) לירון הוריד את הגופייה שלבש ושם אותה על ראשו (ממש נראה כמו בדואי עכשיו...), כך נחשף גופו הסקסי והולי נמסה . לירון קרץ להולי בעיניו וגבותיו . לפתע קפץ משום מקום ילד אתיופי בן 10 והתחיל להציק להולי בהצעות לרקוד איתו . איזה סרט . כדי להתחמק מהתופעה המעצבנת הסתובבה הולי והזמינה את לירון לרקוד עמה: :"ילד, רוצה לרקוד איתי?"- שאלה. "מי,אני?" -הופתע לירון והסתכל לצדדים כדי לוודא שהיא אכן דיברה אליו.  "כן"  - השיבה הולי. לירון תפס עמדה ללא היסוס  . לאחר כמה שירים נגמרה המסיבה , אנשים התפזרו ולירון והולי לא רצו כל-כך להפרד      .כשנגשו הולי וחברותיה אל ערימת הבגדים שהשאירו, גילתה הולי , למרבה הצער שבגדיה ותיקה נעלמו , אף שהיו בתחתית הערימה. להולי לא היה נעים לחזור הביתה כשהיא לבושה בגד ים בלבד. לכן, לירון מיד הציע לה לקחת את החולצה שלו. "אז מתי אוכל להחזיר לך אותה?" -היא שאלה. "מחר יש מסיבה ב"כיכר העצמאות", נפגש שם ותחזירי לי"- ענה לה.
          
        6.7.1997, יום ראשון. הולי מצאה את לירון במסיבה ללא קושי. הוא קפץ לו כמו קוף בקצב הטראנס וניסה ללמד את הולי לקפץ במעגל, סביב מדורה דמיונית, בתנועות שכנראה נלקחו מאיזה סוג של "ריקוד הגשם" ברברי  . בסוף המסיבה שאלה הולי את לירון לאן הוא הולך עכשיו ואז הבהירה לו שביתה נמצא בדיוק בכיוון הנגדי. הולי חיכתה בציפייה להצעה מצד לירון ללוות אותה, אבל הוא רק נתן לה נשיקה בלחי וזרק לה איזה "טוב, אז ביי"  יבש. (מה לעשות, לירון שלנו היה בחור ביישן וחסר ניסיון עם בנות.)
         
        7.7.1997, יום שני. עוד מסיבת חוף, הפעם לילית. הולי ישבה על מדרגות בחוף "סירונית" בתקווה לראות אותו שוב. חברותיה רצו ללכת. "עוד מעט" - הולי עונה להן. הוא לא הופיע. מבואסת , היא חזרה הביתה.
        
         10.7.1997, יום חמישי. עוד מסיבה . חברה ניגשת להולי ואומרת שלירון מחפש אותה. הולה מאירה משמחה  . לירון ניגש אליה, הם רוקדים, מחזיקים ידיים ופרפרים   מרחפים בתוך הבטן. לירון והולי מחליטים ללכת לטייל בחוף ולשוחח קצת . אח"כ לירון מלווה את הולי הביתה. מכיוון שלירון לא זוכר מספרי טלפון בעל-פה, הולי לוקחת את הטלפון  שלו. "מתי תתקשרי?"- הוא שואל. "בצהריים בערך"- היא עונה. הם נפרדים ומתנשקים מין נשיקה מבולבלת שכזו, חצי לחי, חצי שפתיים. אמא של הולי יוצאת מהבית ומתחילה לצעוק עליה  על כך שהיא חזרה מאוחר. לירון ממהר להעלם מהמקום.
       
        11.7.1997, יום שישי.צהריים. לירון מחכה ליד הטלפון בקוצר רוח. לא יוצא כל היום מהבית. (לא, לא היו לנו ניידים!) כל פעם שהטלפון צלצל- לירון רץ אליו- "הלו!" - לא זאת שוב לא הולי . תתקשר או לא? בסוף היא התקשרה .  קולו רעד מהתרגשות . "אז מתי נפגש?" הוא שאל. "מחר, כרגיל, במסיבת חוף"- ענתה לו.
           באותו ערב לירון ממש "בטעות"   מצא את עצמו ליד הבניין של הולי. הוא קרה לה מהחלון. היא הופתעה מאוד. "קבענו למחר, לא?"  -שאלה. "כן, אבל היתי כאן בסביבה, אז רציתי להגיד שלום" - ענה לה. "OK, אז אתה רוצה לעלות? אין לי אף אחד בבית." כמובן שהוא עלה והם צפו יחד בערוץ ה- MTV. הוא נתן לה נשיקה בלחי . היא נתנה לו צרפתית וכך הם התנשקו עד אור הבוקר . "אז מה אנחנו חברים עכשיו?"  - שאלה הולי. "לא יודע... טוב, בסדר..."- ענה לירון. היה מאוחר, לירון היה חייב ללכת, אבל, כל פעם אחרי שעשה 2 צעדים לכיוון היציאה-חזר. "אני לא יכול ללכת"... הוא אמר.
        
12.7.1997- היא כבר סיפרה לכל החברות וכולן מיהרו למסיבת חוף, לראות מי הבחור המדובר.
        
         אז ככה זה התחיל. לירון והולי נהיו זוג . מדי יום נפגשו אחרי ביה"ס והיו יחד עד שהיו שוב צריכים ללכת לביה"ס. הם יצאו למסיבות וטיולים. (אילת, יוון.) תמיד היו יחד ולעולם לא נפרדו.מדי שנה הפתיעה הולי את לירון ביום הולדתו בהפתעות מקוריות ומשונות . ביום הולדת ה-15 של לירון הולי הציעה ללירון נישויאין....הוא כמובן, אמר כן.
        אחרי שסיימה י"ב, עברה הולי עם אמא שלה למגדל העמק. אבל שום מרחק לא יכול לעצור את האהבה . כשהולי התגייסה, היתה יוצאת הביתה לעתים רחוקות...ואם כבר היה מזדמן לה איזה אפטר- יצאה מיד לנתניה כדי לראות את אהובה שעה ולחזור חזרה. לא פעם פספסה את התחנה, כשנרדמה באוטובוס, ומצאה את עצמה בעפולה, תופסת טראמפים הביתה , על מדים, בשעה  1 בלילה. כשלירון התגייס, החמיר המצב עוד יותר . כשהולי יצאה הביתה- לירון סגר שבת, ולהפיך. כך הם בקושי התראו ובעיקר בכו ביחד   בטלפון. גם במטכלי . אבל, גם בתקופה ההיא היו רגעים יפים .  הם נסעו לחגוג יום הולדת ללירון בצימר עץ בצפון. הם טיילו בים המלח, טבריה, חרמון. הולי השתחררה ועברה לגור עם לירון. לירון השתחרר גם הוא והתחיל לעבוד כמו חמור  כדי לחסוך כסף לחתונה.
        
     
שנת 2007- כמעט 10 שנים ביחד, שעברו כמו 10 ימים  !!!!!! עברנו יחד חוויות יפות וגם חוויות קשות. אבל, החוויות הקשות רק  חיזקו את הקשר שלנו  ! אף אחד לא יצליח להפריד בינינו - וזו עובדה! (יחיו הקנאים ויסבלו, אמן!  ) וכמו שנאמר- " מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה, ונהרות לא ישטפוה!" 
עם כל יום שעובר- אנחנו רק אוהבים יותר! עד סוף הזמן! 
                                                             
 
   מזל טוב!!!  


         
הוספת תגובה
RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש