איך האתר בעיניכם?עוגת החתונה שלנו
לתמונות נוספות...

סיכום חתונה

10.01.2008 (12:00)
 
 
 

   הולי ולירון תכננו לקום בשעה 8 בבוקר, אבל לירון משום מה קם כבר ב- 06:30  והעמיד סטנד למצלמה מול המיטה ועליו המצלמה. הוא רצה לצלם את הולי ישנה, אבל הולי כבר התעוררה ולא הצליחה להרדם. אז הם צילמו את עצמם מתעוררים וקמים מהמיטה. הם התלבשו וארזו דברים לצימר ובשעה 08:30 בא שמעון הנהג עם הג'יפ סוזוקי השחור שלו ואסף אותם לצימר. הצימר "עדן בגן" היה מאובזר להפליא עד הפרטים הקטנים,  אך לא נקי במיוחד. שכבת אבק דקה כיסתה כמעט כל דבר והולי (שסובלת מאלרגיה לקרדית האבק...) מייד התחילה להתעטש ועינייה התנפחו.

   לאחר שסידרו את הדברים בצימר, יצאו הולי ולירון ושמעון הנהג לארוחת בוקר במסעדת "קפאנה". היה כרגיל טעים מאוד ועוזי, בעל המקום,  בירך אותם במזל טוב ואיחל להם יום נעים.

   לאחר מכן הולי חזרה לצימר להתקלח ולירון ושמעון נסעו לשטוף את האוטו ולאחר מכן לחנות פרחים- לקשט את הרכב ולאסוף זר כלה.

   הולי לבשה חלוק רחצה ופתחה את הדלת להילה כרמלי, מסרקת ומאפרת הכלות. הילה עשתה להולי גלגולים ופרחים בשיער, עדין ובלי יותר מדי טראראם... הולי יצאה מרוצה!

   ואז הופיע לירון, כשבידו שיח ענק ומכוער, פרי ידם של חנות הפרחים  "ניצן פרחים" שבנתניה. שום דבר בזר לא היה כפי שבקשה!!! במקום גבסנית צבועה לתכלת היתה גבסנית בצבע כחול כהה, במקום שושן צחור פתוח היו פרחים סגורים. חוץ מזה היו עוד ענפי שיח מכוערים. (יש לציין שקישוט רכב ,למרות זאת , יצא יפה...) הולי מייד חטפה שוק  ואז הילה התוודתה בפניה שיש לה גם חנות פרחים והתנדבה לתקן את הזר. לאחר חיתוך מסיבי והורדת 5 קילו של ענפים, הזר קיבל סוף סוף צורה של זר כלה ולירון מיהר לחנות פרחים הקרובה כדי לנקות ממנו את העלים ולקשור סביבו סרט סטאן לבן. הולי הודתה להילה כרמלי על העזרה הראשונה, שהצילה אותה ונפרדה ממנה לשלום.

   בנתיים הולי התחילה להתאפר (היא התאפרה לבד) , לירון חזר והלך להתקלח והגיעו הצלמים. הם צילמו את הולי מתאפרת ואז התלבשו הולי ולירון ויצאו לצילומים.

  להולי כבר היתה תוכנית  צילומים ורצונות משלה, כמו להצטלם  עם הפרות והסוסים, אך לא הפרות ולא הסוסים שיתפו פעולה והצלמים התעצבנו על כך שהולי מתערבת להם בעבודה וביקשו מהולי לסמוך עליהם וכך עשתה.

  הם  הצטלמו  בפתח הצימר, בביתן אהרון, בים ובנחל אלכסנדר. משם הם חזרו להתרענן בצימר ואז נסעו לאולם.

   איך שהגיעו  לאולם, בשעה 19:15 (שזה רבע שעה לפני תחילת האירוע), מנהל האירוע התקשר ללירון והודיע לו שה-DJ טרם הגיע. באותו הרגע, החתן והכלה קלטו  שחנתה לידם משאית של מוסיקה ובחור התחיל להוריד ממנה ציוד. הבחור הרגיע אותם שתוך רבע שעה כל הציוד ועמדת ה-DJ יהיו מורכבים, אך גם אמר שה-DJ עצמו עדיין תקוע בפקק.

  הולי קיבלה כאבי בטן.... היא רצתה לוודא שכל  שאר הדברים בסדר. היא רצה לבדוק את העיצוב ונשמה לרווחה כשראתה שהעיצוב בדיוק כפי שסוכם.

  בהמשך הגיע ה-DJ, אך המוסיקה בקבלת פנים עדיין לא התחילה. התברר שזוהי בעיית חשמל שלא קשורה ל-DJ ומנסים לפתור אותה. זה כבר היה ממש לא מצחיק!!! הולי היתה על סף בכי כי השעה היתה כבר 20:00 והרבה אורחים כבר הגיעו. לבסוף, טופלה הבעייה והמוסיקה התחילה.

  בנוסף, הרב הגיע באיחור אופנתי של רבע שעה ובנוסף שכח להביא איתו תלמיד דתי שיוכל להיות עד בחתימת הכתובה. ואז אחיו של לירון היה צריך להתרוצץ בין האורחים ולחפש עד דתי, שומר שבת, שלא מהמשפחה. לבסוף הגיע עד ונחתמה הכתובה בשעה טובה!

   חברים  קפצו לחדר חתן כלה , גם כאלה שהזוג לא ציפו שיגיעו והזוג התרגשו מאוד! לאחר זמן קצר רצו הזוג להתחיל את החופה, אך שלומית, אחותו של לירון, טרם הגיעה  וגם הזיקוקים עדיין לא היו מוכנים... להולי נמאס להיות כלואה בחדר והחתן והכלה יצאו החוצה לבדוק מה עניינים.

    החופה התחילה רק בשעה 21:00 בערך.  ההליכה לחופה היתה מאוד מרגשת! עם השיר Adiemus   וזיקוקים התחילו לצעוד ההורים, אחריהם שלומית, אחותו היפה של לירון, והשושבינים שירלי ואריאל החמודים. שירלי פיזרה פרחים מתוך סלסלה ואריאל נשא את כרית הטבעות. אחריהם צעדו החתן והכלה המאושרים, עליהם גם הפריחו בועות סבון. לפני הכניסה לגשר, החתן כיסה את הכלה בהינומה וביחד הם פסעו אל החופה. כשהגיעו לחופה קראו האחת לשני נאום קצר ולאחר מכן התחילה החופה. החופה  נראתה לזוג כנצח והם הספיקו הרבה להצטלם וגם להשתעמם. מאור, אחיו של לירון, הפתיע את הנוכחים ב"כשרון" שירה יוצא דופן כששר שירים בחופה. בסוף החופה הופרחו 60 יונים לבנות ועוד 2 יונים שהולי ולירון הפריחו במו ידיהם.

   החתן והכלה נכנסו לאולם בליווי תופים ושופרות ומייד נכנסו לרקוד את הסלואו שלהם, עם השיר A Moment Like This. (היו להם קונפטי ובועות סבון.) לאחר מכן היה סלואו לכולם עם השיר  "שבועה" של ריטה ורמי קליינשטיין ולירון והולי הסתובבו בין חברים שכבר הספיקו להשתכר ולאכול את כל סוכריות הגומי ששמו בבר. אח"כ הכלה הולי זרקה זר לכל הרווקות... והרווקים.

   כשהגישו מנות ביניים, לירון והולי שרו האחד לשנייה את השירים שכתבו והלחינו לבד. היה מושלם! מושלם! מושלם!

   לירון והולי ענתזו ורקדו ללא הפסקה  ולא מעט אנשים שאלו אותם מה הם לקחו... (???) המוסיקה היתה לפנים, הרחבה היתה מפוצצת, המתופפים של DJ פרדי היו 10 והרימו את הרחבה שחבל על הזמן וכל האורחים היו מסטולים  בעיקר ועליזים להפליא.

   כשהגישו מנה עיקרית לירון והולי החליפו הופעה. הולי לבשה חצאית למבדה ולירון חולצה מודפסת שבצד הקדמי שלה כתוב "גאה להיות פראייר" ובצד האחורי כתוב "חתן טרי, לא לגעת!" הם רקדו יחד את ריקוד ההפתעה המשוגע שלהם (והיו קצת אילתורים כי הולי שכחה קטע בריקוד...חחח) , שנגמר במחיאות כפיים סוערות!

  אף אחד לא זכר או טרח להוציא את הקשקושים לרחבה ורק לקראת סוף האירוע , כשרוב האנשים כבר הלכו הביתה, הולי נזכרה והוציאה סטיקלייטים, שרשראות הוואי, משרוקיות וסוכריות על מקל לרחבה. על סוכריות על מקל היה כתוב- "שנה טובה ומתוקה! תודה שבאתם!" וזה חבל שנזכרו בהן רק אז כי כמעט כולם כבר הלכו הביתה. אז הנותרים מילאו את כיסם בסוכריות וגם הברמנים, המלצרים, המנקים וכל העובדים למיניהם קיבלו סוכריות  כאות נפשם.

    אז החוגגים קפצו בחבל ועברו מתחת למוט, שרקו במשרוקיות והשתוללו. בסוף החתן והכלה גם חתכו את עוגת החתונה.אח"כ כל השיכורים נשפכו והיה פאדיחות של הלייף.

   לירון והולי חזרו לצימר ולאחר ספירת הכסף ונשנוש מהיר, התרחש טקס הוצאת הסיכות מהשיער של הולי וחפיפות חוזרות ונשנות של השיער במקלחת. אח"כ הזוג הנשוי, הטרי הדליקו נרות, שמו מוזיקה רומנטית ברקע ופתחו שמפנייה. הולי לבשה בגדים סקסיים ועשתה ללירון מסג'. ההמשך שמור במערכת...
 

                                    


 

ביקורות על ספקים, תודות וציונים:

לגן האירועים "מול השקיעה"- תודה על השפע במבחר  ובטעם! על האוכל הטוב והגן היפה!

ל"ענת עיצובים", מעצבת הבית- תודה ענקית!!! על היחס, ההקשבה והעיצוב, שהיה בדיוק כפי שרצינו! המעצבת הכי מקסימה! ממליצה לכל מי שסוגר ב"מול השקיעה" לסגור עיצוב אצלה!

לתופרת אלכסנדרה  מנתניה- תודה ענקית על השמלה היפה והמיוחדת וכל התוספות! מאוד ממליצה לפנות אליה! היא מאוד נעימה ומקצועית! הטלפונים שלה: 0508118731,  098827587


למסרקת ומאפרת הכלות הילה כרמלי- המון תודה על התסרוקת והזר! היא באה אלי לצימר ועשתה לי תסרוקת בדיוק כמו שרציתי ובנוסף גם תיקנה לי את זר הכלה , אותו קיבלתי מחנות פרחים במצב זוועה! בחורה מאוד נינוחה ונחמדה! הטלפון שלה: 0504651100
 

- לחנות OK בנתניה- תודה על החליפה המהממת לנסיך שלי! החתיך שלי קיבל אין סוף מחמאות על ההופעה!!!

לצלם תומר בן שלמה והצוות שלו , רוני וקובי- תודה! היו מקצועיים מאוד וצילמו כל מה שהיה צריך לצלם. גם העריכה פשוט מהממת!  

לשושי מ- "יונים"- תודה! את היית נהדרת! היונים היו יפיפיות! אני ממליצה רק עליה בהפרחת יונים כי אצלה זה לא רק ביזנס! היא אוהבת בעלי-חיים, אוהבת את היונים שלה ומטפלת בהן כמו שצריך! היא היתה נחמדה ומקצועית- מומלץ בחום!

לרב מרדכי סינוואני מצהר- תודה ענקית! החופה היתה משעשעת ומרגשת ולא ארוכה מדי! כל האורחים הקשיבו והשתתפו, למרות שהם אפילו לא ראו את הרב או המתרחש בחופה בגלל הצלמים והריחוק (החופה נמצאת בתוך הבריכה). האורחים התלהבו  ושאלו אותנו מי הרב המצחיק הזה.

ל"סטודיו גולן" בראש העין- תודה על הטבעות המיוחדות! מומלץ למי שרוצה טבעות מכסף או בשילוב זהב! הוא צורף מוכשר ועשה לנו טבעות לפי הזמנה על המקום. (רק מינוס אחד- מעשן כמו קטר=קושי ללא מעשנים כמוני לשהות במקום.) 

ל"מיכל עוגות ועוד"- תודה על העוגה המהממת והמיוחדת שעשית לנו מבצק סוכר! מומלץ מאוד להזמין אצלה עוגות! היא עושה לפי הזמנה עוגות כשרות מבצק סוכר והמחירים שלה מאוד סבירים! היא נמצאת באבן יהודה והטלפון שלה: 0522739772  

- לדפוס מדיה-נט, בנתניה- תודה על הסבלנות, העזרה וההזמנות היפות! הזמנה כזאת יפה בטוח לא זורקים! אין יותר מקצועיים מהם בנתניה! ממליצה בחום!

- לגבריאל, אולפן הקלטות- המון תודה על השירים!! לא הפסיקו להתלהב מהם!!! לכל מי שרוצה להקליט שיר מקורי או פלייבק ליום החתונה או אפילו ברכת כלה, אני ממליצה על גבריאל המוכשר! הוא מורה לגיטרה, יש לו להקה ואולפן הקלטות והוא פשוט תותח! פרטים שלו ניתן לקבל אצלי, במייל.

- שיזוף בהתזה אצל הקוסמטיקאית אסטרייאה- תודה רבה על השיזוף שהיה מהמם! לא יורד על בגדים ולא משאיר כתמים! למי שרוצה, היא נמצאת ברמת פולג בנתניה והטלפון שלה: 0544699619 

- ציפורניים אצל מזי- עשיתי אצלה רק לק בציפורניים הטבעיות שלי. היא עשתה לי פראנץ' וקישוטים ויצא יפה ועדין. היא יושבת בנתניה, במספרה "אצל לי".
 

המלצה על מקווה בנתניה- נמצא ברחוב משה שפירא 40, הטלפונים של הבלנית: 098622561, 098342521 יש ג'קוזי, מייבש שיער וכו'. מקום נחמד. באתי מוכנה מהבית, היה מאוד זריז, לא שאלו אותי שאלות בכלל ואפילו לא ביקשו ממני טופס מהרבנית וכשהתלבשתי ויצאתי הבלנית זרקה עלי סוכריות וכל הבנות שהיו שם צעקו לי מזל טוב.

- DJ פרדי- המוסיקה היתה סוף הדרך, המתופפים שלו היו פשוט 10!!! השתדל מאוד שהכל יהיה יפה ומושלם! בנוסף הוא מתוק אמיתי!!! וגם המחירים שלו סבירים! מומלץ ביותר!
 

התארגנות וליל כלולות בצימר "עדן בגן" בכפר ויתקין- מקום נחמד. מאובזר להפליא. למשל, יש כספת, מגהץ, מחברת לספירת כסף, מחשבון, ערכת תפירה ועוד מלא מלא דברים! לעומת זאת, הניקיון לא משהו בכלל. יש שכבת אבק דקה בכל מקום כמעט וזה מאוד לא מומלץ למי שיש לו אלרגיה לקרדית האבק. כי אני נהייתי שם חולה באופן מיידי. והג'קוזי ספא שיש בחוץ- גדול מאוד, אבל אפילו לא נכנסנו פנימה כי המים היו מסריחים מכלור. (ולא יודעת מה עוד...)

- חנות הפרחים "ניצן פרחים", בנתניה- סגרתי שם כי הרגשתי ששם הכי הבינו לאיזה זר אני מתכוונת. כשקיבלתי את הזר- חשכו עיני! זה היה שיח מכוער קשור בטול מכוער ורחוק מאוד מלהיראות זר כלה. למזלי המסרקת  שלי וחנות פרחים אחרת תקנו לי אותו. הקישוט רכב היה סבבה, אבל חוץ מזה- לא מומלץ...
 

בסופו של דבר ולמרות הפקשושים, היה לנו הכי כייף שבעולם! אירוע מהמם שלא מפסיקים לדבר עליו!! חתונה מהסרטים! ועל כך-

תודה מיוחדת לאמא  שלי, אישי המושלם, חמתי היקרה- אביבה, אחותו של לירון-שלומית, השושבינים שירלי ואריאל החמודים, לכל החברים, לכל המשפחה, לשמעון הנהג ולכל מי שבא לשמוח איתנו!!!
 
 
הוספת תגובה
RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש